ID Разработчик Дата размещения Дата завершения Кол-во предложений
2185 Хокимият Асакинского района 30/01/2019 15/02/2019 0

Обсуждение завершено

Решение хокима
Асака туманида транспорт воситаларини мажбурий техник кўрикдан ўтказиш тўғрисида
ID-2185

Ўзбекистон Республикаси Андижон вилояти Асака тумани хокимининг

ҚАРОРИ

Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Махкамасининг 2003 йил 31 январдаги №54-сонли «Транспорт воситаларини мажбурий техник кўрикдан ўтказиш тартиби тўғрисида»ги Низоми Ўзбекистон Республикаси Ички Ишлар Вазирининг 2011 йил 4 январдаги 2-сонли буйруғи ижросини туманда таьминлаш мақсадида, туман Ички ишлар бўлими йўл ҳаракати хавфсизлиги бўлинмасининг 2019 йил 03 январдаги № 6/3-4037-сонли хати ҳамда, Ўзбекистон Республикасининг «Махаллий давлат хокимияти тўғрисида»ги Қонунининг 6-25 моддаларига асосан

ҚАРОР ҚИЛАМАН:

1. Мулкчилик шаклидан қатъий назар барча юридик шахсларнинг транспорт воситалари куйидаги босқичларда:

Биринчи босқич -1 мартдан-31 июнгача

Иккинчи босқич -1сентябрдан-31 октябргача

Жисмоний шахсларга тегишли бўлган транспорт воситаларининг техник кўриги 1 январдан 31 августгача бўлган муддатларда ўтказилиши белгилаб қўйилсин.

2. Транспорт воситаларини мажбурий техник кўрикдан ўтказиш комиссияси таркиби 1-иловага ва техник кўрикдан ўтказиш жадвали 2-иловага асосан тасдиқлансин.

3. Туман ИИБ ЙХХБ (У.Тошбоев)га, ташкилот, муассаса, автокорхона ва фирмаларга қарашли транспорт воситаларини белгиланган муддатларда техник кўрикдан ўтказилишини таъминлаш вазифаси юклатилсин.

4.Шаҳар йўловчи ташиш транспорт фаолиятини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи(Н.Мамадалиев)га аҳолига транспорт хизмати кўрсатувчи транспорт корхоналарига транспорт воситаларини техник кўрикдан ўтказишда амалий ёрдам кўрсатиш топширилсин.

5. ”Асака ҳаёти”газетаси бош мухаррири (М.Азимова)га, мазкур қарор матнини матбуотда эълон қилиш тавсия этилсин.

6. Мазкур қарор расмий эълон қилинган кундан эътиборан кучга киради.

7. Комиссия ишига жалб этилган барча ходимларнинг асосий иш жойларидаги иш ўринларини,ойлик маошлари ва бошка имтиёзлари сақлансин.

8.Ушбу қарорнинг электрон шакли туман хокимлигининг веб сайтига жойлаштирилсин.

9. Мазкур қарор қабул қилиниши муносабати билан туман хокимининг 2018 йил 28 февралдаги “Транспорт воситаларини мажбурий техник кўрикдан ўтказиш тўғрисида”ги 302-Қ сонли қарори ўз кучини йўқотган деб хисоблансин.

10. Ушбу қарорнинг бажарилишини назорат килишни ўз зиммамда қолдираман.

Туман хокими Э.Якубов.

Туман худудида жойлашган корхона,ташкилот,муассаса,кичик корхона ва фирмаларга қарашли транспорт воситаларининг мажбурий техник кўрикдан ўтказиш комиссияси

Т А Р К И Б И

У.Тошбоев

Туман ИИБ ЙХХБ бошлиғи

комиссия раиси

КОМИССИЯ АЪЗОЛАРИ:

Ш.Ярашов

Туман мудофаа ишлари бўлими бошлиғи

И.Собиров

Асака туман автохаваскорлар

кўнгилли жамияти раиси

Р.Хайдаров

Асака автокорхонаси бош мухандиси

К.Каюмов

Д.Эшонов

Асака шахар автохаваскорлар кўнгилли жамияти раиси

Вилоят МЭМБ ходими

А.Шерматов

Д.Ибайдуллаев

Хамкор транс МЧЖ механиги

Туман хокимлиги мутахссиси

                                                                                                                                                                                                              Туман хокимининг “______________2019 йил

_____-сонли қарорига  2-илова

Автотранспорт воситаларини 2019 йилда мажбурий техник кўрикдан ўтказиш

ЖАДВАЛИ                                                                                                    (1 боскич)

Т/№

Автохўжаликлар номи

Техник кўрикдан ўтказиладиган техникалар сони

Техник кўрикни ўтказиш

автомашина

мото

санаси

вақти

жойи

  1.  

Флай Элит  МЧЖ

19

 

01.03.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

Автокомпанет ОАЖ

20

 

02.03.2019

08:00-14:00

уз идорасида

  1.  

Асака  СИЧ И/Ч

10

 

04.03.2019

08:00-14:00

уз идорасида

  1.  

Асака ДОН махсулотлари МЧЖ

8

 

05.03.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Уз Донг Вонг Ко к.к

20

 

06.03.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

Асака нефть база

19

 

07.03.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Анзис  МЧЖ

3

 

09.03.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Ватанпарвар УСТМ

26

 

11.03.2019

08:00-14:00

уз идорасида

  1.  

Ахтачи  Кимё ХКК

4

 

12.03.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

Андижон Агрокимёхимоя МЧЖ

18

 

13.03.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

Ал-Махмуд пласт  ХК

3

 

14.03.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

GM Узбекистон ЁАЖ

763

 

15-19.03.2019

08:00-17:00

уз идорасида

  1.  

Тиббиёт бирлашмаси

2

 

20.03.2019

08:00-14:00

уз идорасида

  1.  

Асака ДСЭНМ

1

 

20.03.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

14-махсус интернат

1

 

20.03.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

16-кузи ожизлар болалар интер

2

 

20.03.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Сув окова

3

 

22.03.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Насилчилик  Х/К

5

 

23.03.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Мухаммад Диёр ХК

21

 

25.03.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асака транс нефть  МЧЖ

12

 

26.03.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Шахрихон Сой  ИТБ

5

1

27.03.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Реммотор  Х/К

4

 

28.03.2019

09:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асака текистиль  МЧЖ

10

 

29.03.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака Текстиль продукцион МЧЖ

2

 

29.03.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака Ёг  ОАЖ

11

 

30.03.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Уз Нефть Газ алока  ИЧТБ МЧЖ

2

 

02.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Фаргона ТТ ва щуъба

2

 

02.04.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака Бунёд Элит Д.Х

1

 

03.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Оксиген  Х/К

6

 

04.04.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Ок тош курилиши савдо ХК

1

 

05.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Шахрихон Каскади  ГЭС

3

 

06.04.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Холид Ибн Волид жомеъ мас

1

 

06.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Элмурод И.Ч Ф

1

 

08.04.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Имкон Плюсь 777  МЧЖ

5

 

09.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Мирзаобод силвер милк   Х/К

1

 

09.04.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака имкон агро МЧЖ

2

 

09.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Хамкор Транс  МЧЖ

6

 

10.04.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Шухратбек Рашидов Д.Х

1

 

10.04.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Саломатлик маркази

1

 

11.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Козим Транс МЧЖ

3

 

11.04.2019

09:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Капитал Руберт Х/К

1

 

12.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Асака Давр бутлови  МЧЖ

4

 

12.04.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Элегант Элит  МЧЖ

1

 

12.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Сихат Илмий  ИЧК

4

 

13.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Асака хиз кур касб хунар кол

3

 

13.04.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Махсус таъмир сервис  МЧЖ

1

 

13.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Ахтачи  тола  МЧЖ

4

 

15.04.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Олтин водий гиламлари   Х/К

3

 

15.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Дуст шериклари  Х/К

4

 

16.04.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака  МАК МЧЖ

4

 

16.04.2019

10:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Водий Арслони МЧЖ

7

 

17.04.2019

08:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Тургунбой Шокиров Х/К

10

 

19.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Шохрух политилен МЧЖ

2

 

19.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асака кишлок хуж к/х кол

5

 

20.04.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Фарм Стандарт  МЧЖ

7

 

20.04.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Тех савдо люкс МЧЖ

3

 

21.04.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Уз газ АК   водий таъминоти

8

1

23.04.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Мамадали Ота  ХК

3

 

24.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Асака саноат ва хиз кур.к/х/к

5

 

25.04.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Баходири Х.К

3

 

25.04.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

Асака автомабиль саноат к/х к

6

 

26.04.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака иктис ва хиз кур к/х к

6

 

27.04.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака пед ва ижти к.х.к

1

 

29.04.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Авто саноат агро   МЧЖ

              8

 

29.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

ООО Модерн сервис МЧЖ

1

 

29.04.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асадулло Файз МЧЖ

4

 

30.04.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Шухрат макон  Х/К

6

 

30.04.2019

09:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Мердиан  ХК

2

 

01.05.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Мердиан примум Х/К

1

 

01.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Уз Агро сугурта  ДАЖ

1

 

01.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Оязимхон Турсунбой Орзуси МЧЖ

2

 

01.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака файзли нон  Х/К

1

 

02.05.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака идеал бизнес савдо  Х/К

1

 

02.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Мубина Зилол ХФ

1

 

02.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

OASIS VIP TRADING МЧЖ

1

 

02.05.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

 Коратепа Чорвадори Д.Х

1

 

03.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Сардорбек камоли  Х/К

1

 

03.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Ветенария

1

 

03.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Шифо файз транс МЧЖ

1

 

03.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака сув курилиши хуж.

9

 

04.05.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака Олмас транс Х/К

1

 

06.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Обиджон Хожи бархаёт Х/К

1

 

06.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Дилдорбегим  Х/К

6

 

06.05.2019

10:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака гранд сувенир  МЧЖ

1

 

07.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Мега сервис инвест  МЧЖ

1

 

07.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Фарм Жасмин МЧЖ

2

 

07.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Аштром сервис  МЧЖ

1

 

07.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Ширин  МЧЖ

3

 

08.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Автомабилсозлик к/х кол

7

 

08.05.2019

09:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака Файз транс  МЧЖ

4

 

09.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Ганижон   Х/К

1

 

09.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асака автокорхонаси (84)

8

 

10.05.2019

08:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Голобал тех сервис МЧЖ

3

 

11.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Азимут Дейзайн КТКТИЧК

1

 

11.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Туман хокимлиги

4

 

13.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака туман ЙХТТФ

6

 

14.05.2019

10:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Лаке Ас-шуес МЧЖ

4

 

14.05.2019

10:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Шамсидин нурли диёри Д.Х

1

 

16.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Мехригиё  Х К

1

 

16.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Сайид Зехни Х/К

1

 

16.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Мухтасархон Орзулари МЧЖ

3

 

17.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Шухратли Асака Д.Х

3

 

17.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асакалик Шохрухбек Х.К

1

 

17.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Боходир СОМ ХК

1

 

17.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Ифтихор Нуфуз МЧЖ

4

 

18.05.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асака авто Драйвер ХТМ

2

 

18.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асака паранда МЧЖ

3

 

20.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Дилбарой Мухторова  Х.К

1

 

20.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Элёрбек фарм сан савдо МЧЖ

1

 

20.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Водий Такси Люкс МЧЖ

4

 

20.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Асака куп тармокли и.ч

1

 

21.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Истиклол ифтихор боги Д.Х

1

 

21.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Келажак ютуклари йулида МЧЖ

1

 

21.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 MODERN ENGINEERING DESI М.Ч.Ж.

1

 

21.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Оятулло келажаги МЧЖ

1

 

22.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Азиз Сайидбек Келажаги  Х/К

2

 

22.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Эверест строй сервис

2

 

23.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Монолит строй Люкс МЧЖ

2

 

23.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Мухаммад Турди боги Ф/Х

3

 

23.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Темур Пойдевори Х/К

1

 

23.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Пролавер адвокатлик бюроси

1

 

24.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Мухаммадсодик Омади Д.Х

1

 

24.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Давлат солик инспекцияси

1

 

24.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Шахзод Шохрух келажаги Х.К

1

 

25.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Кайрагоч Хавоси ФХ

1

 

25.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Умид Х.К

1

 

27.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Солих Мед Савдо МЧЖ

2

 

27.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Уз  ПТИ

2

 

27.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Сапфир Таровати ХК

1

 

28.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Йулдош Хожи МЧЖ

4

 

28.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асака ДАТ банки ОАЖ

3

 

30.05.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Мукаддасой Х.К

1

 

30.05.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Барака хамкор парранда Х.К

1

 

31.05.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Дунё вабиз МЧЖ

1

 

31.05.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

 Асака халк таълими булими

3

 

01.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Кадим Транс  Оил  х/к

2

 

01.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Эл Макс Анд МЧЖ

2

 

01.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Исмоилов Сардорбек МЧЖ

1

 

03.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Махала хайрия жамгармаси

1

 

03.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Малакали Чорвадор  ДХ

1

 

03.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Элдорбек файзли чорваси Ф.Х

1

 

03.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

ООО Тропик Агро сервис

1

 

04.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Хикматилло кувончи Д.Х

1

 

04.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Чуян пулат эритиш

1

 

04.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Олтин чорва

1

 

05.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Хоринбой боглари Ф.Х

1

 

05.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Тадбиркор -6 Х.К

1

 

05.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Ас Людмила МЧЖ

1

 

06.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Саноат севинч дехкон хуж

1

 

06.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 ООО Ас соффот

2

 

06.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

ЧП Асака хумо

1

 

07.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Асака Детроид МЧЖ

3

 

07.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Олтин чорва Д.Х

2

 

07.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 ООО Инжестион молдинг мач.сервис

1

 

08.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Зарбдор чорва брокер

1

 

08.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Саноат транзит МЧЖ

1

 

08.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Ойназар   ХК

3

 

10.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

Ягона буюртмачи  Х/К

1

 

10.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

Махсус Бутловчи МЧЖ

3

 

10.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

  1.  

 Холидин ерлари Ф.Х

2

 

11.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака Камрон савдо  х/к

1

 

11.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Сардор савдо равнаки   МЧЖ

1

 

11.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Адир сабоси Д.Х

1

 

12.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Асака курилиш ривожи МЧЖ

1

 

12.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Сохиби мулк замин Ф.Х

1

 

12.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Хожи нур МЧЖ

1

 

13.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Обод юрт ривожи Ф,Х

1

 

13.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Ойдин Осиё Х.К

1

 

13.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Садокатли мехнат квончи МЧЖ

1

 

13.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Андижон буюк иншоати МЧЖ

2

 

14.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Марибжон Ганиевич Х.К

1

 

14.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Таввакалов Хасанбой боглари МЧЖ

1

 

14.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Абдулазиз харид савдо барака ЧП

1

 

15.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

ЧП Саидобидхон

1

 

15.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Обод турмуш орзуси

1

 

15.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Мега планет металл сервис МЧЖ

2

 

17.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Ниссан скайлине траде Х.К

2

 

17.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака Лион стар Х.К

3

 

17.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик уста Абдукодир Х.К

2

 

17.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Бустон агро люкс МЧЖ

1

 

18.06.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

Жайрон-3 Х.К

1

 

18.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Музаффар Транс бузнес МЧЖ

1

 

18.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Лутфиддин Файзли чорваси Д.Х

1

 

18.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Гайрати Ф.Х

1

 

19.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Хуршидбек мега савдо МЧЖ

1

 

19.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Н.Ботир Зотли чорваси

1

 

19.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Мохларой Шифо МЧЖ

1

 

19.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Саркор курилиш монтаж МЧЖ

1

 

20.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Металл Юксалиш Х.К

1

 

20.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Медикал люкс МЧЖ

2

 

20.06.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

Ободиёр саноатчи МЧЖ

1

 

20.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Голиблик сари кадам Д.Х

2

 

21.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

INCREASE МЧЖ

1

 

21.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Хаётбахш Х.К

2

 

21.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Браин Мед сервис МЧЖ

1

 

21.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Мирзаев Нодиржон  Д.Х

1

 

21.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Окбуйра файзли диёр О.К

2

 

22.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Илхомжон мега чорводор Д.Х

1

 

22.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

Робия Орзуси Х.К

3

 

24.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Агро сарбон инвест Д.Х

2

 

24.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

 Анжирзор курки Д.Х

1

 

24.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Водий Сардор Инвест ривожи  Д.Х

1

 

24.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Асака туман ахоли бандлигига

1

 

25.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака Авто Савдо МЧЖ

3

 

25.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Дориломон Чорвадори Д.Х

1

 

26.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

GOLDEN FORWARD TRADE МЧЖ

1

 

26.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

GRAND TRADING LYUKS МЧЖ

1

 

26.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

 Асака туман мактабгача таълим

1

 

27.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Азизахон-Журабек ривожи МЧЖ

1

 

27.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асака шахар мактабгача таълим

1

 

27.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

ООО Конструтионман

1

 

27.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака ер-мулк кадастери Дав.кор.

3

 

27.06.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

Водий Универсал Глобал МЧЖ

1

 

28.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Экспресс престите МЧЖ

2

 

28.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Жозиба Хамкор бустони Д.Х

1

 

28.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Исфандиёр келажаги Х.К

1

 

28.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асака сар инвест МЧЖ

1

 

28.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асака Шодлик Файз

1

 

29.06.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

Асака авто кисм МЧЖ

2

 

29.06.2019

08:00-09:00

уз идорасида

  1.  

Аргинлик Акбаржон Д.Х

1

 

29.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

 Асакада Асадбек нигохи

1

 

29.06.2019

10:00-11:00

уз идорасида

  1.  

ГООД МЕТАЛЛГРОП МЧЖ

1

 

29.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака Гигант МЧЖ

1

 

29.06.2019

12:00-13:00

уз идорасида

  1.  

Асака Комунал уй-жой сервис

3

1

30.06.2019

09:00-10:00

уз идорасида

  1.  

Асакалик Зокиржон боги Д.Х

1

 

30.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Асака Сифат Кафолат МЧЖ

3

 

30.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Дориломонлик Дилшод

1

 

30.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

  1.  

Жохон

1

 

30.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

227.

 ЧИНОБОД РЕАЛ БИЗНЕС МЧЖ

1

 

30.06.2019

11:00-12:00

уз идорасида

 

 

Асака туманида фаолият кўрсатаётган уюшмалар

 

1.

Адолат хамкор инвест  МЧЖ

50

 

5.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

2.

Юксалиш  МЧЖ

25

 

7.06.2019

08:00-14:00

уз идорасида

3.

Асака обод транс МЧЖ

30

 

8.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

4.

Шухрат транс МЧЖ

31

 

10.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

5.

Асака марварид МЧЖ

29

 

11.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

6.

Жамшид Диамонд  МЧЖ

24

 

12.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

7.

Орландо МЧЖ

             27

 

13.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

8.

Асака идеал сервис  МЧЖ

65

 

14.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

9.

Асака Омад транс МЧЖ

25

 

15.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

10.

Равон интер сервис МЧЖ

27

 

17.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

11.

Равон транс универсал МЧЖ

26

 

18.06.2019

08:00-14:00

уз идорасида

12.

Асака евро транс МЧЖ

21

 

19.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

13.

Эргашой транс МЧЖ

23

 

20.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

14.

Биллур мега сервис МЧЖ

28

 

21.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

15.

Асака Равон сервис МЧЖ

31

 

22.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

16.

Хурсандбек транс МЧЖ

22

 

24.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

17.

Олимов Олёрбек транс МЧЖ

20

 

25.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

18.

Тараккиёт ривожи транс МЧЖ

27

 

26.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

19.

 Водий Такси Люкс МЧЖ

15

 

27.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

20.

Мамадалиев Абдурахмон

10

 

28.06.2019

08:00-16:00

уз идорасида

                       

 

 

 

Асака туман ИИБ ЙХХБ 1-ТРИБ                                                                                                 Асака туман ИИБ ЙХХБ

 

бошлиги катта лейтенант:                         Қ.Исроилов.                                                             бошлиғи лейтенат:                          У.Тошбоев

                                                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                           Туман хокимининг ___________2019 йил

                                                                                                                           ______-сонли карорига 3 илова

Автотранспорт воситаларини 2019 йилда мажбурий техник кўрикдан ўтказиш

ЖАДВАЛИ                                                                                                                        (2-боскич)

Т.№

Автохўжаликлар номи

 

 

Техник кўрикдан ўтказиладиган техникалар сони

Техник кўрикни ўтказиш

автомашина

мото

санаси

вакти

Жойи

  1.  

Флайт Элит МЧЖ

15

 

05.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Уз Донг Вонг Ко к.к

1

 

06.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

 Автокомпанет АЖ

5

 

07.09.2019

08:00-10:00

уз идорасида

  1.  

GM Узбекистан ЁАЖ

520

 

09.10.11.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Ахтачи Тола

1

 

11.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Мухаммад Диёр ХК

21

 

12.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

УШК   Нефть

1

 

13.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Водий ГАЗ УК Асака филиали

5

 

14.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака транс нефть (ЛНУ)

8

 

16.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Нефть база

8

 

17.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака Текстиль  МЧЖ

6

 

18.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

16-кузи ожиз.бола.мак.инт.

1

 

19.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

14-махсус мак.интернати

1

 

20.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака саноат ва хиз кур к/х/к

3

 

21.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Тиббиёт бирлашмаси

2

 

23.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака киш хуж к/х/к

5

 

25.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака хиз кур к/х/к

3

 

26.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Ватанпарвар  УТСМ

26

 

27.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Автомобиль саноат к/х кол

6

 

30.09.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Форм  стандарт  МЧЖ

1

 

03.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Саломатлик маркази

1

 

04.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака Давр Бутлови МЧЖ

1

 

07.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Автомабилсозлик к/х кол

6

 

10.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака иктисод  ва хиз кур к/х/к

6

 

12.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака Ёг ОАЖ

1

 

14.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака сихат ИИЧ

2

 

15.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Асака  МАК

1

 

16.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Шахрихонсой ИТБ

2

 

17.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Оксиген Х.К

2

 

18.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

  1.  

Андижон Агрокимёхимоя МЧЖ

18

 

18.10.2019

08:00-10:00

Уз идорасида

 

Общие предложения

766